cheerios آلمان نزدیکی استفاده ناتو بزرگراه

cheerios: آلمان نزدیکی استفاده ناتو بزرگراه آلمان هرکولس استرالیا

گت بلاگز خوزستان درخشش ورزشکاران جانباز و معلول ایذه‌ای در مسابقه های قهرمانی کشور

ورزشکاران جانباز و معلول ایذه در مسابقه های قهرمانی دو و میدانی کشور موفق به کسب چندین مدال شدند.

درخشش ورزشکاران جانباز و معلول ایذه‌ای در مسابقه های قهرمانی کشور

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ هوشنگ حاتمی، مدیر اداره ورزش و جوانان ایذه با اشاره به درخشش ورزشکاران جانباز و معلول شهرستان در مسابقه های دو و میدانی قهرمانی کشور گفت: ورزشکاران این شهرستان با حضور خود و درخشش در این دوره از مسابقه های چندین مدال رنگارنگ را جهت استان خوزستان و شهرستان ایذه به ارمغان آوردند.

عبارات مهم : مسابقه
وی با اشاره به رکورد شکنی بانوی ایذه ای در این دوره از مسابقه ها بیان کرد: در کلاس f54 الهام صالحی با درخشش خود علاوه بر کسب مدال طلای این کلاس یک رکورد تازه در سطح کشور به دست آورد و توانست این رکورد را به ۱۶ مترو ۸۵ سانتیمتر ارتقا دهد.

حاتمی در ادامه با اشاره به کسب مدال طلای علی امیدی در کلاس f44 پرتاب نیزه بزرگسالان اظهار داشت: این ورزشکار ایذه ای با 52 متر و 75 سانتی متر صاحب مقام اولی شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه در ادامه با اشاره به کسب مدال برنز به وسیله حسین شریفی اذعان کرد: این ورزشکار ایذه ای نیز در کلاس f42 پرتاب نیزه صاحب گردن آویز برنز شد و با توجه به سن و سال کم این ورزشکار آینده خوبی جهت وی آینده نگری می کنیم.

وی با اشاره به کسب مدال نقره یک ورزشکار دیگر این شهرستان افزود: سروش حسن پور نیز در این دوره از مسابقه ها با درخشش خود مدال نقره را جهت کاروان اعزامی شهرستان ایذه به دست آورد.

هوشنگ حاتمی اظهار داشت: محمود احمدی و آرزوی بزرگ کوراوند دو ورزشکار دیگر تیم ایذه در این دوره از مسابقه ها در کلاس f57 بودند که در رشته پرتاب وزنه و پرتاب نیزه موفق به کسب این مقام ها شدند.

وی در آخر از در آخر با تقدیر از زحمات کادر فنی و هیئت ورزش های جانبازان و معلولان و ورزشکاران خاطرنشان کرد: جا دارد از تلاش های بی وقفه بهروز مردانی مدیر هیئت جانبازان و معلولان شهرستان و همچنین مهدی فارسی مربی این ورزشکاران که همواره تلاش های بسیاری جهت موفقیت این رشته ورزشی در شهرستان انجام دادند تقدیر و تقدیر داشته باشم.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: مسابقه | ورزشکار | ورزشکاران | رکورد شکنی | درخشش ورزشکاران | جانبازان و معلولان | مسابقات قهرمانی کشور | هوشنگ حاتمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog