cheerios آلمان نزدیکی استفاده ناتو بزرگراه

cheerios: آلمان نزدیکی استفاده ناتو بزرگراه آلمان هرکولس استرالیا

گت بلاگز اخبار حوادث دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

مرد جوان که همسرش را در بستر بیماری می‌دید و پولی جهت هزینه جراحی او نداشت هنگامی که نتوانست پولش را از مرد بدهکار بعد بگیرد، نقشه آدم‌ربایی و آتش زدن خودروی او

دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

عبارات مهم : دوستی

مرد جوان که همسرش را در بستر بیماری می دید و پولی جهت هزینه جراحی او نداشت هنگامی که نتوانست پولش را از مرد بدهکار بعد بگیرد، نقشه آدم ربایی و آتش زدن خودروی او را طراحی کرد. متهم جهت اجرای نقشه اش از زنی خواست با شاکی در خبر رسان تلگرام دوست شود و او را به محل قرار بکشاند.

چندی پیش اهالی یکی از محله های شرق پایتخت متوجه فریادهای کمک خواهی مرد جوانی شدند. به دنبال فریادهای مرد جوان آنها با صحنه عجیبی مواجه شدند؛ چهار مرد در حال کتک زدن مرد جوان بودند و قصد داشتند با ترساندن او را سوار خودرویی کنند. با ورود به موقع اهالی محل، مردان ناشناس سوار بر خودروی مورد نظر و خودروی 206 مرد جوان شده است و از محل متواری شدند.

دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

قرار دردسرساز

به دنبال این ماجرا، عنوان به پلیس اعلام شد و کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند. مرد جوان که شهاب نام دارد در تحقیقات اولیه به ماموران گفت: چندی قبل در خبر رسان تلگرام با دختر جوانی آشنا شدم. دختر جوان فرنگیس نام داشت و تصویر زیبای پروفایلش باعث شد که توجهم به او جلب شود. فرنگیس می گفت شماره مرا از یک گروه دوستی برداشته و با دیدن عکسم در پروفایل خبر رسان تلگرام از من خوشش آمده و تصمیم به دوستی گرفته است.

مرد جوان که همسرش را در بستر بیماری می‌دید و پولی جهت هزینه جراحی او نداشت هنگامی که نتوانست پولش را از مرد بدهکار بعد بگیرد، نقشه آدم‌ربایی و آتش زدن خودروی او

او ادامه داد: از آنجا که من هم از فرنگیس خوشم آمده بود، دوستی ام را با او شروع کردم. در این مدت دوستی ما تنها از طریق خبر رسان تلگرام بود تا این که به من پیشنهاد داد باهم قرار بگذاریم. من هم که دلم می خواست از نزدیک او را ببینم و تا حدودی هم به او علاقه مند شده است بودم با فرنگیس قرار گذاشتم. زمانی که به محل قرار رسیدم از فرنگیس خبری نبود. با خودم گفتم حتما در ترافیک مانده هست. داخل خودروی 206 خود به انتظار او بودم که ناگهان چهار مرد که صورت هایشان را پوشانده بودند در خودرویم را باز کرده و با زور مرا از ماشین بیرون کشیدند. آنها شروع به کتک زدن من کردند و قصد داشتند مرا سوار خودرویشان کنند که با سر و صدای من، مردم به دادم رسیدند، ولی آنها خودرویم را به دزدی بردند.

خودروی سوخته در خارج از شهر

با شکایت مرد جوان در رابطه با اقدام به ربودن و دزدی خودرویش، کارآگاهان وارد عمل شدند و تحقیقات در این خصوص شروع شد. شماره پلاک خودروی شهاب بلافاصله به تمام واحدهای گشت اعلام شد.

دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

درحالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت، کارآگاهان در جریان کشف خودروی شهاب در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفتند. خودروی پژو به آتش کشیده شده است بود و بررسی ها نشان می داد چهار مرد ناشناس بعد از دزدی خودرو، آن را به آتش کشیده و آتش زدن ماشین عمدی بوده است.

دستگیری فرنگیس

مرد جوان که همسرش را در بستر بیماری می‌دید و پولی جهت هزینه جراحی او نداشت هنگامی که نتوانست پولش را از مرد بدهکار بعد بگیرد، نقشه آدم‌ربایی و آتش زدن خودروی او

باتوجه به آن که شهاب با فرنگیس قرار ملاقات داشت، این فرضیه مطرح شد که دختری جوان در این ماجرا نقش داشته و دوستی و ابراز علاقه اش قسمتی از نقشه آدم ربایان و سارقان ماشین جهت اجرای نقشه ارزش بوده است.

به این ترتیب تحقیقات روی این عنوان متمرکز شد و کارآگاهان موفق به شناسایی فرنگیس شدند و در عملیاتی غافلگیرانه دختر جوان را دستگیر کردند.

دام تلگرامی فرنگیس جهت مرد بدهکار

فرنگیس که ابتدا منکر ماجرا شد و مدعی بود از هویت مردان نقاب دار بی خبر هست، ولی زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی قبل از این اتفاق یکی از اقوامم به نام امیر سراغم آمد و از من خواست جهت وصول پولش به او کمک کنم.

امیر شرایط مادی بدی داشت و چون مستقیم با او در ارتباط بودم، می دانستم واقعیت را می گوید. امیر از کلاهبرداری مرد جوانی به نام شهاب گفت و این که 15 میلیون تومان پول از شهاب می خواهد، ولی او حاضر به پرداخت آن نیست.

فرنگیس ادامه داد: صحبت های امیر و اوضاع مالی بدی که داشت باعث شد با او همراهی کنم. البته از ماجرای کتک کاری و اقدام به آدم ربایی و سوزاندن خودروی شهاب حرفی به میان نیاورد. او به من گفت هرچه با شهاب تماس می گیرد تلفن هایش را جواب نمی دهد و محل زندگی اش را هم عوض کردن داده هست. او از من خواست تنها اعتماد شهاب را جلب کنم و با او قرار بگذارم و به من گفت می خواهد با شهاب صحبت کند. من هم طبق خواسته امیر در خبر رسان تلگرام با شهاب دوست شدم و تصویری تزئینی در پروفایلم گذاشتم و موفق شدم اعتماد شهاب را جلب کنم.

بدهی 15 میلیونی

او ادامه داد: من هم طبق نقشه ای که امیر کشیده بود، بعد از مدتی آشنایی و جلب اعتماد او با شهاب قرار گذاشتم، ولی به جای این که خودم به محل قرار بروم، امیر به محل قرار رفت و از مابقی ماجرا هم خبری ندارم. با اعترافات دختر جوان، تحقیقات جهت شناسایی امیر ادامه یافت و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد مدتی قبل امیر و شهاب باهم قرارداد خرید منزل ای را تنظیم کرده بودند ولی در میان راه شهاب از تصمیمش منصرف شده است و 15 میلیون تومانی را که در این میان رد و بدل شده است بود به امیر بعد نداده هست. همین مساله باعث کینه امیر شده است و مرد جوان نقشه انتقام گیری را طراحی می کند.

انتقام گیری آتشین

با تلاش ماموران، مرد جوان دستگیر و تحقیقات از او صورت گرفت. امیر که دستش را رو شده است می دید و چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با شهاب معامله ملکی انجام دادم، ولی بعد از مدتی زیر تمام قول و قرارهایش زد. در این میان شهاب باید 15 میلیون تومان به من پول می داد ولی او بدهی اش را نداد. چند بار پیگیر پولم شدم و شهاب مدام امروز و فردا می کرد.

او ادامه داد: وعده های شهاب ادامه داشت تا این که او تلفن همراهش را خاموش کرد و زمانی که به منزل اش رفتم تا در این مورد با او صحبت کنم، متوجه شدم شهاب محل زندگی اش را عوض کردن داده هست. تلاش هایم جهت شناسایی محل زندگی شهاب بی نتیجه بود.

قرار صوری

مرد جوان گفت: این درحالی بود که همسرم بیمار شد و نیاز به عمل جراحی پیدا کرد، ولی من هیچ پولی جهت درمان هزینه عمل نداشتم و پولی که به شهاب داده بودم می توانست جان همسرم را نجات دهد.

برای همین تصمیم گرفتم هر طور شده است او را پیدا کنم. در جست و هوا او بودم که تلگرامش فعال شد. تنها راهی که می توانستم شهاب را پیدا کنم، تلگرامش بود. ولی می دانستم اگر خودم را نشان دهم شهاب دوباره ناپدید می شود. جهت همین نقشه دیگری را طراحی کردم. از فرنگیس خواستم با او طرح دوستی بریزد. زمانی که شهاب به محل قرار آمد من و سه نفر از دوستانم درحالی که صورت هایمان را پوشانده بودیم، تلاش کردیم او را سوار ماشین کنیم.می خواستم او را به مخفیگاهم ببرم و با ترساندن و زور پول هایم را از شهاب بگیرم، ولی او سر و صدا کرد و نقشه من لو رفت. در نهایت ماشین او را دزدی کردیم و جهت انتقام گیری خودرویش را آتش زدیم.

با اعتراف مرد جوان، تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

واژه های کلیدی: دوستی | ماشین | تلگرام | تحقیقات | دام تلگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog